DCN02005 DENSO
Бренд Назва Наявність Термін постачання Ціна Замовлення
DENSODCN02005 DENSO DCN02005 Конденсатор, кондиціонер Акция Радіатор кондиціонера 1.6MPI 8V, 1.8MPI Turbo, 1.9TDI 8V, 2.5TDI 24V, 2.0MPI 20V, 2.4MPI 30V, 3.0MPI 30V AUDI A4 04-08, A4 00-04, A6 97-04
Вага [г]: 5395
Холодоагент: R 134a
Аналоги для DENSO DCN02005
NISSENS94583 NISSENS 94583 Конденсатор, кондиціонер
Матеріал: алюміній
Розміри радіатора: 605 X 401 X 16 mm